lifestyle

Unikat

JAK BYĆ UNIKATEM?

Uwaga, uwaga mały wielki komunikat! Wszyscy jesteśmy unikatami! Ot co. Możesz mieć swojego sobowtóra, może się ubierać podobnie, ale nigdy nie będzie taki jak Ty, dlaczego?

KAŻDY JEST INNY

Mam swój charakter, swoje zdanie, humorki, gorsze i lepsze dni. Taka jestem po prostu. Jednego dnia nic mi nie przeszkadza w ludziach, a drugiego kąsam różnymi odzywkami, po to żeby potem być jednak miła. Jestem pomocną osobą, czułą na cierpienie drugiego człowieka, staram się pomagać ludziom w potrzebie. Z drugiej strony może być osoba podobna wyglądem do mnie być zawsze miła, ale mieć w dupie los innych. Te przykłady pokazują nam jak człowiek potrafi być różny.

JESTEM UNIKATEM, BA! NAWET NIEPOWTARZALNA!

Niepowtarzalna i nieidealna. Mam większe boczki i jeszcze większe serce. Jak usiądę na krześle to moje fałdki na brzuchu układają się jak poskładane grube swetry w szafie, ale tak samo fajnie układam kiełki na zrobionym przeze mnie hipsterskim burgerze.

IDEAŁ

W prasie i w mediach promuje się różne ikony stylu, zachowania czy urody. Można się nimi inspirować, ale tak naprawdę nie jest dobrze zmieniać się żeby być jak ta ikona pokazywana jako idealna. Media mogą pokazać jako wzór danego człowieka, a prawda może być całkiem inna, może być zakryta w photoshopie albo ustawionym wywiadzie, gdzie każdy wie co ma mówić. Najlepiej przy tym całym szaleństwie pozostać sobą, akceptować takim jaki zostałeś stworzony.

Ludzie doceniają bycie szczerym, więc nie warto udawać kogoś, kim się nie jest. Pokaż, że jesteś unikatem poprzez swoją normalność. To czyni nas fascynującymi, że możesz pracować w korpo, posiadać hobby w postaci gotowania orientalnych potraw, a w dni kiedy masz gorszy dzień słuchać jazzu i szyć na maszynie pluszowe misie przytulaki.

Akceptacja siebie z wadami i zaletami, daje możliwość bycia unikatem. Tyle ile ludzi na Ziemi,tyle jest unikatów, tyle temperamentów, dobrych i złych humorów. Niezliczone ilości sylwetek w różnych kształtach. Najważniejsze to świadomość bycia sobą, bycia unikalnym!

Serdeczne pozdrowienia Małgosia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s